Published On: 28 Prill, 2016

Tuna sfidon Cosman:“Ti kishe nevojë për mua…”

Tuna i ka çuar një mesazh të qartë ish të dashurit të saj Cosman duke publikuar pjesë të videos dhe të tekstit të këngës së fundit të Rihanës, gjë e cila nuk duket të jetë aspak rastësore, duke qenë se kënga thotë pikërisht:“Ti kishe nevojë për mua…”. Këngëtarja mesa duket e ka shfrytëzuar një gjë të tillë për t’i dhënë një mesazh ish-it të saj, i cili për më tepër mori famë pikërisht pas duetit me Tunën me titull “Fenix”. Në tekstin e postuar prej saj, thuhet se ajo ishte mirë e vetme, ndërkohë që ai ishte i mirë për një marrëdhënie të fshehtë nën efektin e marijuanës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...