Published On: 25 Prill, 2017

Tuna do bëhet nënë por ja çfarë bën sot ish-burri i saj (Foto)

artesa me Patrisin nuk është e para për Tunën, e cila kohë më parë u martua me një dasmë madhështore me djalin e ish-Ambasadorit të Maqedonisë në Bashkimin Europian.

Ajo dhe Rilind Reka u martuan në vitin 2010 por martesa e tyre nuk zgjati më shumë se 1 vit dhe ata u divorcuan.

Tuna vazhdoi jetën e saj duke krijuar disa lidhje sentimentale derisa u martua me Patris Berishën me të cilin edhe pret një fëmijë.

Mirëpo, jetën e ka vazhduar edhe Rilindi. Ai është i martuar dhe ka dy fëmijë, një djalë të quajtur Trim dhe një vajzë me emrin Renee.

Rilindi shpesh publikon fotografi në rrjetet sociale bashkë me familjen e tij.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...