Published On: 15 Shkurt, 2016

“Truproja i Ramës rreh policin roje te selia e PS”

Sali Berisha ka denoncuar nje ngjarje qe e ka quajtur “Perleshje para Partise Siçiliste!”.

Sipas berishes, “Qytetari dixhital!” ka denoncuar disa “Grushta dhe shqelma mbi policine tek dera e PS nga badiguardi i Rames!”.

“Pershendetje Doktor, sapo ndodhesha ne rrugen ku eshte selia e Partise Socialiste. Tani ne keto momente tek PSja, oficeri i Rames, Bujar Xhafa, i gjuajti me grusht dhe shqelma dhe i nxori armen policit roje se perse nuk ka larguar nje qytetar qe i ka shku Rames per nje hall. U tmerrova. Ky edhe oficeret i ka te droguar ose psikopat si vetja. Ose ndofta te shkretet sillen keshtu nga halli qe mos te hajne grushtat vet nga Rama.”, – ka denoncuar qytetari siaps Berishës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...