Published On: 8 Maj, 2016
Bota |

Trump sulmon Clinton: Je martuar me një burrë që të ka tradhtuar

Një sulm tepër i ashpër nga Donald Trump kundër Hillary Clinton.

Biznesmeni e ka akuzuar burrin e saj Bill, për tradhtinë dhe përmendi procedurën e rrëzimit, së cilës iu nënshtrua ish-presidenti pas skandalit me Levinskin.

“Hillary është e martuar me një burrë që është akuzuar se ka gënjyer për atë se çfarë ndodhi me një tjetër grua”,- tha Trump nga Uashingtoni.

“Iu desh të përballej me një gjyq të madh – vijoi ai – dhe nuk e pati të lehtë”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...