Published On: 4 Gusht, 2017
Bota |

Trump i merr goxha do ditë pushim, Shtëpinë e Bardhë e futë në renovim (Video)

Donald Trump ka vendosur të shkoi në pushime. Presidenti i SHBA-ve ka njoftuar se për 17 ditë do të largohet nga përgjegjësistë duke vendosur të pushoi.

Trump do të kaloi pushimet në New Jersey, përkatësisht në qendrën e tij të golfit në Bedminster. Pushimin e tij Trump e ka shfrytëzuar edhe për diçka tjetër.

Ai ia ka besuar punën projektuesve të Administratës së Përgjithshme të Shërbimit për të bërë disa renovime në Shtëpinë e Bardhë.

Pas 27 viteve në Shtëpinë e Bardhë do të ndërrohet sistemi i ngrohjes dhe ftohjes./Indeksonline/

TEMAT:

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...