Published On: 8 Tetor, 2016
Bota |

Trump: Gjasat që të tërhiqem janë zero

Kandidati për president të SHBA-ve, Donald Trump, ka deklaruar që nuk do të tërhiqet nga gara, shkruan BBC.

Trump ka qenë nën presion pas publikimit të një incizimi në të cilin ai bën komente seksuale, duke u mburrur se si ju ka shkuar pas dhe ka puthur femrat,

transmeton Klan Kosova.

Ky incizim është bërë publik ditën e premte.Ndërsa Trump ka deklaruar që gjasat që ai të tërhiqet janë zero dhe se ka mbështetje të madhe.

Tump ka kërkuar falje për incizimin në fjalë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...