Published On: 22 Gusht, 2016

Truk i përsosur për vënien e tushit në sy (Video)

Këtë secila damë duhet patjetër ta dijë, në mënyrë që të duket perfekte.

Shumica e femrave ka probleme me vënien e tushit në sy. Problemi mund të zgjidhet pas një kohe dhe pas një përvoje.

Mirëpo, gjithmonë kërkojmë mënyra më të thjeshta. Dhe një të tillë e kemi zbuluar.

 Vegla për vënien e tushit është selotejpi. Ngjiteni mu ashtu siç dëshironi të duket linja në sytë tuaj.

Kur ta hiqni shiritin, linja juaj do të jetë perfekte, transmeton Telegrafi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...