Published On: 17 Prill, 2016

Tropojë, gjenden të pajetë brenda bunkerit një vajzë dhe një djalë

  • Një vajzë dhe një djalë janë gjetur të pajetë brenda një bunkeri.

Ngjarja, për të cilën ende nuk ka shumë informacione, ka ndodhur mesditën e sotme në Tropojë, në një bunker në afërsi të Qafës së Mjedanit.

News 24 raporton se personat e pajetë janë të seksit mashkull dhe femër, por ende nuk dihet identiteti i tyre.

Po ashtu, mbeten të paqarta rrethanat e ngjarjes dhe shkaqet e vdekjes së dy personave.

Policia ende nuk ka një informacion zyrtar në lidhje me këtë ngjarje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...