Published On: 2 Tetor, 2016

Tronditet bota, gazetari egjiptian thotë se Saddami është gjallë e se po bëhet gati për hakmarrje! (Audio)

Saddam Hussein ka vdekur prej 10 vitesh, qëkur u var në mes të Bagdadit, por një gazetar egjiptian pretendon të kundërtën.

Anis Aldeghidy deklaron se prej vitit 2006 e ka takuar dy herë ish-diktatorin irakian.

Madje, ai pretendon se Saddami po përgatit hakmarrjen ndaj atyre që e rrëzuan nga pushteti.

Sipas dokumenteve zyrtare, Hussein u gjet në një vrimë nën dhe, pas muajsh kërkime, dhe u dënua me vdekje për shkak të krimeve që kishte bërë në vitet ’80 të shekullit të kaluar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...