Published On: 28 Shtator, 2016

Tronditëse: Leopardi vret vajzën 9-vjeçare, njerëzve u shkon mendja edhe për selfie (Video)

Një leopard, i cili ishte arratisur nga një fermë e jetës së egër në Egjipt, ka sulmuar duke lënë të vdekur një 9-vjeçare.

Në momentin e sulmit, Amany Mohamed Fadeel kishte në krahë vëllain e saj foshnje, të cilin po e shoqëronte në shtëpi.

Vëllai ka arritur t’i mbijetojë sulmit, ndërsa 9-vjeçarja ka humbur jetën nga plagët e shumta në qafë, gjatë kohës që transportohej drejt spitalit, shkruan Tema.

Leopardi është vrarë më pas nga policia, pasi turma e nervozuar e banorëve të zonës tentoi të sulmonte fermën e tij dhe të vrisnin të gjitha kafshët e mbetura.

Ndërkohë, në internet kanë nisur të qarkullojnë edhe pamjet tronditëse të disa fëmijëve, të cilët pozojnë për selfie me kufomën e kafshës së ngordhur.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...