Published On: 5 Prill, 2016

Tronditëse, e vrau burrin, e copëtoi dhe ia hodhi qenit!

  • Një grua nga Majorca është arrestuar nën dyshimin për vrasje, pasi ajo thuhet se është gjetur pranë trupit të bashkëshortit të saj të vrarë, mishin e të cilit e kishte ngrënë qeni i tyre.

Svetlana Batukova, 46 vjeçare nga Rusia, u gjet në një shtëpi të çiftit që e kishin për pushime në Cala Millor në ishujt spanjoll, shkruan Independent, transmeton Gazeta Express.

Bashkëshorti i saj, shtetas gjerman i quajtur Horst Hans Helkels 66 vjeçar, u godit me thikë disa herë, mirëpo policia e kishte gjetur trupin e tij vetëm në eshtra, pasi besohet se qeni i tyre i kishte ngrënë mishin.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...