Published On: 13 Qershor, 2016

Tronditë opinionin Myftaraj: Ministrja përpara se të martohej i shkoj e veshur me fustan nusërie një lideri

Gazetari dhe analisti Kastriot Myftaraj shprehet se një ministre, para se të martohej i shkoi liderit të partisë veshur me fustan nusërie. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Myftaraj nuk jep detaje lidhur me ministren, partinë të cilës i përket apo kohës kur ka ndodhur ky episod.

Ja çfarë shkruan Kastriot Myftaraj:

“Në Shqipëri ka ndodhur edhe kjo. Një politikane e re, para se të martohej shkoi te lideri e veshur me fustanin e nusërisë dhe i tha: “You may fuck the bride!” (përshtatje e formulës me të cilën mbyllet ceremonia e martesës: “You may kiss the bride!”)

Zonjusha u bë ministre, por mos më pyesni se në cilën parti dhe kur”.

 
Displaying 3 Comments
Have Your Say
 1. emini thotë:

  Hiçuni këtij kokëtuli, ky madje as fyfyrë njeriu nuk ka që të thotë diçka njerëzore.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)
 2. Qihane, hajni, krim, korrupsion, vrasje. varferi, papunesi, degjenerim, prosttucion dhe shfrytezim…etj.
  KJo eshte fytyra e sotme e zeze e Shqiperise dhe e shqiptgareve….

  Përgjigjiuni
  Pelqej(4) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...