Published On: 20 Prill, 2016

Tronditë Donika Gërvalla, faktet për vrasjen e rugovistëve do ti dorëzojë në Gjykatë speciale (Video)

E bija e veprimtarit Jusuf Gërvalla, Donika Gërvalla ka zbuluar detaje të reja lidhur me vrasjet e pasluftës të aktivistëve të LDK-së.

Ajo në InfoBox të RTV Dukagjinit ka thënë se posedon fakte të shkruara të cilat tash sipas saj i ka deponuar në disa Gjykata, ndërsa të njëjtat thotë se do t’i bëjë edhe kur të nis së funksionuari edhe Gjykata Speciale.

 Për gjitha këto vrasje, Gërvalla vazhdon ta akuzoj ish shefin e SHIK-ut, tash kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli.
LEXONI edhe:
http://www.shqiptari.eu/cmenduria-e-imamit-enis-goga-i-quan-gomare-kush-nderon-prekazin-e-jasharajve-malishevas-e-prishtinas-video/
http://www.shqiptari.eu/cartet-milaim-zeka-nje-psikopat-nje-njeri-i-semur-mental-ka-kapur-gazeten-kosova-sot/ 
http://www.shqiptari.eu/gjendja-e-rexhep-selimit-po-perkeqesohet/
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Xhafer Leci thotë:

    Anjëherë nuk kam dyshuar në guximin e Donika Gërvallës. Ata që dinin dhe dinë shumë, ende po heshtin, nga frika, apo çka?! Gjykata Speciale më shumë do përpiqet për ti realizue kërkesat e Beogradit, sepse edhe ashtu me kërkesën e Beogradit përme Dick Marty, filloi në Parlamentin Evropian. dhe aty u vendos… Specialja do meret edhe me korrupcionin dhe krimin e organizuar, e ndoshta më së paku me vrasjet e pafajshme të atdhetarëve të LDK-së, poltikanë, diplomat, ushtarak, policë etj.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(10) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...