Published On: 17 Prill, 2016

Tritol makinës së avokatit në Sarandë

Makina e një avokati në qytetin e Sarëndës ka shpërthyer mëngjesin e së dielës rreth orës 02:00. Sipas policisë shpërthimi ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit, në makinën e Spiro Vasos.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Dyshohet se lënda plasëse mund të jetë hedhur në ecje tek goma e parë e mjetit.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. Policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...