Published On: 11 Tetor, 2016

Trishtuese: Makina i shkel katër fëmijë në zebra (Video +16)

Kamerat e kanë kapur momentin kur një shofer i shkel katër fëmijë në zebra.

Fëmijët mund të shihen në video duke u futur me vrap në zebra, ndërsa shoferi nuk ia del të frenojë më kohë dhe i godet ata, transmeton Express.

Makina i godet tre nga fëmijët, e i katërti ia del t’i shmanget me kohë.

Dy nga fëmijët kanë kërkuar tretman mjekësor, ndërsa dy të tjerë nuk kanë pasur nevojë.

Policia është duke e hetuar këtë rast, i cili ka ndodhur në qytetin Nizhnekamsk, në Rusi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...