Published On: 3 Prill, 2016

Tri kategoritë e VIP-ve në Kosovë: Ja kush janë ato dhe ku bëjnë pjesë! (Foto)

Këngëtaret dhe modelet në Kosovë janë ndarë ka këtegori të ndryshme. Varësisht nga lluksi që ato bëjnë dhe nga udhëtimet që i realizojnë, Gazeta Blic i ka profilizuar në tri kategori.

Në vazhdim mund t’i shihni se kush ku bën pjesë, dhe mund t’i jepni edhe ju vlerësimet nëse ia kemi qëlluar.

Kategoria e parë:

shkendije-mujaj14

Shëkndije Mujaj: Këngëtarja dhe seks bomba Shkëndije Mujaj është ajo e cila më së shumti bën jetë luksoze. Këtë e dëshmojnë edhe udhëtimet e saja të shtrejnta, si në Dubai apo në vendet më atraktive në botë që ajo viziton, raporton Gazeta Blic.

morena

Morena Taraku: Pas Shkëndijes, duket se në këtë katedorinë superiore bënë pjesë edhe Morena Taraku. Modelja dhe këngëtarja seksi, përpos luksit dhe makinave të shtrejnta, në vazhdimësi e shohim që poston fotografi, ku viziton vendet më të shtrejnta në rruzull.

agnesa1 (1)

Agnesa Vuthaj: Ish- miss Kosova nuk ndalet. Nuk ka javë që Agnesa nuk është në ndonjë nga metropolet botërore…

fjolla1

Fjolla Morina: Këngëtarja seksi ndoshta ia kalon edhe Shkëndijes. Ajo gjatë gjithës kohës është në lëvizje. Pamjet e publikuara në rrjetet sociale, flasin për jetën e saj të shtrejntë dhe lluksin e madh që bën, rapoton Gazeta Blic.

Kategoria e dytë

ldquo-a-e-han-hekurin-kallashi-rdquo-video_hd

Kallashi: Vallëtarja e njohur, Donjeta Kosumi është ajo e cila bën pjesë në kategorinë e dytë. Edhe pse Kallashi konsiderohet si shumë e pasur, megjithatë, Kallashin nuk e kemi parë të bëjë lluksin e Shkëndijes, Agnesës apo të Morenës, raporton Gazeta Blic.

shkendi

Shkenda Dubova: Këngëtarja e njohur kosovare pos bizneseve që ka dhe pasurisë që e deklaron në çdo paraqitje telivizive, megjithatë nuk mund të kategorizohet në “ligën superiore”. Ajo pra bën pjesë në kategorinë e dytë.

Altuna-Sejdiu-1-e1457598445116-780x439

Tuna: Edhe “zogu” ende nuk i ka plotësuar kushtet që të hyjë në kategorinë superiore- pra në kategorinë e parë. Pavarësisht pse Tuna ka dëshirë të jetë numër 1, megjithatë vazhdon të mbetet në kategorinë e dytë, shkruan Gazeta Blic.

 

Kategoria e tretë

Kaltrina Lulaj_buzet

Kaltrina Lulaj: Modelja e njohur pavarësisht bukurisë që ka, megjithatë nuk po mund të ngritet në listën e dytë dhe të tretë. Ajo vazhdon te mbetet edhe më tutje larg kategorisë së dytë dhe asaj të parë.

adelina7

Adelina Berisha: Këngatarja e talentuar dhe seksi, Adelin Berisha duket se ka mbetur në kategorinë e fundit të VIP-ave. Arsyet janë të shumta…

Arbnora-Ademaj-650x358

Arbnora Ademi: Modelja seksi pavarësisht përmasave trupore, nuk po arrin që ta kaloj kategorinë e fundit, raporton Gazeta Blic…

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...