Published On: 27 Qershor, 2016

Trezeguet tregon rezultatin e saktë të dy ndeshjeve sonte (Foto)

David Trezeguet beson se Anglia dhe Italia do të kalojnë në çerekfinale të Euro 2016

Legjenda franceze, David Trezeguet ka parashikuar rezultatin e saktë të dy ndeshjeve që do të zhvillohen sonte në Euro 2016.

Trezeguet beson se Italia do të eliminojë Spanjën, të cilën do ta mposht me rezultat minimal 1:0.

Ai po ashtu parasheh që edhe Anglia do të kalojë në çerekfinale, e cila do ta mposhtë Islandë me rezultat minimal 1:0.

Kujtojmë se Itali-Spanjë zhvillohet nga ora 18:00, ndërsa Angli-Islandë në ora 21:00. /Express/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...