Published On: 15 Janar, 2016

Trepça, aty ku sekserët e drejtuesve të PDK-së shnukin miliona

Aty ku rregullisht që nga viti 1999 dyshohet se vidhen qindra milionë euro nga sekserët e Hashim Thaçit, Kadri Veseli, Bedri Hamza, Besim Beqaj, Kamishi, Eseti, Gani Thaçi, Sadri Ferati, Azem Syla dhe nipi i tij z-Ferat Shala.

Koncentrati që i shitet Kinës me vlerë qindra milionë euro, vidhet me dekada dhe nuk regjistrohet askund në doganat e vendit. Kjo vjedhje asht e ndihmuar edhe nga ”miqtë” ndërkombëtar. Seperacioni i këtij materiali nga e marrin pastaj firmat kineze, asht si pikë transiti në Tivar në Mal të Zi!!!!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...