Published On: 27 Maj, 2017

Trego Kadri prej kujt e bleve banesën 200 metra katror, e paret mos bingo i fitove?!

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Driton Tali, ka reaguar pas deklaratave të kryetarit të PDK’së, Kadri Veseli, i cili në një tubim të mbajtur në Biblotekën Kombëtare, kishte kujtuar kohën kur ishte takuar për herë të parë me Adem Jasharin.

Tali ka kërkuar nga Veseli që t’iu tregojë se si e kishte financuar SHIK’un dhe si kishte blerë banesë në qendër të Prishtinës, menjëherë pas luftës, shkruan Periskopi.

“Hajt burre kallxona sekretin e sukseseve tuaj ne biznese se na myti fukarallaku”, shkruan ndër të tjerash Tali.

Ky është publikimi i plotë i tij:

Rrëfimi emocional i Veselit kur u takua për herë të parë me Adem Jasharin (VIDEO).

——–

Kadrush bre disa here na keni kallxu keto muhabete jarani jem.

Aman kallxona qysh e financove ShIK’un dhe qysh e blejte banesen (200m) ne qender te Prishtines menjehere mas luftes?!

Hajt burre kallxona sekretin e sukseseve tuaj ne biznese se na myti fukarallaku.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...