Published On: 20 Shkurt, 2016

Ekskluzive: Trego Hashim si e mbanin UDB/KOS-i vëllaun tand me banane, donhill e darka në restorant “TROJKA”

Naim Miftari

Hajde Hashim dhelpra, hajde trego më mirë se sa organizon peticione kinse kundër Amerikanëve, dhe e luan rolin e ”mbrojtësit” të superfuqisë të vetme botërore, sa na ngjet neve shqiptarëve bishta, herë për para e herë për mbas, sa kërkon luftë vëllavrasëse, ma mirë tregona si e mbanin UDB/KOS-i Serb vëllaun tand kinse në ”burgun” e Mitrovicës me 1998, me Banane, Dunhill dhe darka në selinë-restorant TROJKA 3 kilometra nga Mitrovica në Zveqan, rruga për Leposaviq… Vëllaun e liderit suprem të UÇK-së! apo mendon se ndoshta nuk ka fakte edhe live pyete njëherë te shpija…? / SHQIPTARI.EU

Shkrimi botohet ekskluzivisht nga SHQIPTARI.EU, marrja e këtij shkrimi për ribotim pa leje, është vjedhje!

Ps.Miftari është ish epror i G2 në ish UÇK dhe më pas në TMK.

 

Lexoni edhe: 

http://www.shqiptari.eu/myslimani-i-devotshem-qe-nuk-pi-raki-me-shqiptare-vec-me-serb-video/

http://www.shqiptari.eu/ja-si-i-udb-a-i-vendoste-njerezit-e-saj-ne-krye-te-lpk-se-dhe-luftes/

http://www.shqiptari.eu/gjenerali-rainhard-solanen-e-debova-nga-zyra-ime-per-shkak-te-kosoves/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. ahmet kosumi thotë:

    Kjo qe po thoni esht nje akuz e rand per nje njeri qe esht president i kosoves po nese metevertet keni argumente ata her mos undalni se vetem me argumente mun te eleminohen nga skena politike kta famkeq qe shkaterrun kosoven po nese nuk keni argumente mos shkruni se vetem keq i beni kosoves edhe ashtu te kritikuar nga gjdo institucion nderkombetar

    Përgjigjiuni
    Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...