Published On: 12 Gusht, 2016

Tre vjeçarja çanë kokën nga flladitësja

Koka e një vajze tre vjeçare është çarë nga flladitësja elektrike e ngjitur në tavan pasi babai i saj e ka hedhur në ajër derisa luante me të, shkruan Daily Mail.

Em Phoeyklin, 25 vjeçar, po e bënte vajzën e tij Oum të qesh duke e ngritur atë lartë dhe duke e gjuajtur deri tek tavani në dhomën e ndejës në qytetin Rayong, të Tajlandës, transmeton KosovaPress.

Babai i saj e dërgoi menjëherë në spital dhe doktorët operuan vajzën e vogël, mirëpo, thanë që asaj do t’i mbetet gjithmonë shenja në ballë, sidoqoftë ajo tani është në gjendje të mirë dhe prapë po buzëqesh.

tre-vjecarja-2_7329

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...