Published On: 8 Prill, 2016

Tre të arrestuar me dyshimin e hedhjes së gazit lotsjellës

 

Policia ka arrestuar tre persona të cilët dyshohen se kanë hedhur gaz lotsjellës në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë aty ku pritet që të fillojë ceremonia e inaugurimit të presidentit Hashim Thaçi.

Të arrestuarit kanë çanta, në të cilat supozohet të ketë përmabjtje të dyshimta, transmeton kp.

Çdo gjë është gati dhe tashmë mysafirët e ftuar veç kanë arritur në vendin e caktuar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...