Published On: 5 Janar, 2016

Tre lojtarët që ëndërron Interi!

Trajneri i Interit, Roberto Mancini, ka kërkuar nga kryesia lojtarë sulmues dhe ata që kërkohen janë Ezequiel Lavezzi, Eder dhe Antonio Candeva.

Lojtari që vazhdon të kërkohet me ngulm është Ezequiel Lavezzi i PSG-së që në fund të vitit i përfundon kontrata me francezët.

Në listë është Antonio Candeva, që në ndeshjen e fundit kundër Interit shënoi dy herë në Giuseppe Meazza.

Nëse nuk arrihen këta në listë janë edhe Sofiane Feghouli, Carlos Calleri e Hatem Ben Arfa.

E gjithë kjo po bëhet që trajneri të ketë liri në zgjedhjen e formacionit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...