Published On: 1 Mars, 2016

Tre lojtarë të Unitedit rikthehen nga lëndimet

  • Menaxheri i Manchester Unitedit, Louis van Gaal ka bërë t ditur se Anthony Martial, Matteo Darmian dhe Chris Shmalling janë të gatshëm për ndeshjen kundër Watfordit që zhvillohet të mërkurën.

Martiali ka munguar në dy ndeshjet e fundit pasi zgjati muskujt në stërvitjet para ndeshjes kundër Midtjyllandit në Europa League.

Darmiani dhe Smallingu kanë munguar që prej humbjes 2 me 1 nga Sunderlandi.

Tre lojtarët mund të rikthehen në ndeshjen e ardhshëm që zhvillohet nesër, për t’i ndihmuar Unitedit që të sigurojë fitoren e dytë me radhë.

“Lojtarët po rikthehen. Kjo është pozitive”, ka thënë Van Gaal për MUTV.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...