Published On: 11 Janar, 2016

Tre gjigantët anglez pas Lewandowskit

Robert Lewandowski është njëri nga sulmuesit më të kërkuar gjatë afateve kalimtare.

Së fundmi polaku po kalon nëpër një formë mjaftë të mirë dhe për të interesim kanë shprehur skuadrat më të njohura evropiane.

Mediat gjermane raportojnë se e ardhmja e polakut mund të jetë në Ligën Premier.

Tre gjigantët anglez, Chelsea, Manchester United dhe Manchester City janë vënë pas tij.

Bayerni e vlerëson lartë yllin e saj, por në rast të një oferte mbi 80 milionë euro mund t’i ndryshojë mendjen Bayernit për ta lënë të lirë lojtarin e saj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...