Published On: 13 Qershor, 2016

Tre deputetet e PD-së në kullën ku lindi Berisha, ja ç’shkruajnë (Foto)

Albina Deda, Arbiola Halimi dhe Irma Kopliku kanë qenë në Tropojë ku dhe nuk kanë lënë pa vizituar kullën, që siç e quajnë ato aty lindi dhe u rrit lideri i demokratëve.

“Sot nje vizite tek kulla ku lindi e u rrit lideri i madh i demokrateve Dr. Berisha”, shkruan deputetja Deda.

Kulla e ish kryedemokratit Sali Berisha ndodhet në fshatin Viçidol, në Tropojë.

kullaaa

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...