Published On: 27 Maj, 2017

Trajneri i ri i Barcelonës i dëshiron dy yjet e Premierligës (Foto)

  • Ernesto Valverde dëshiron të përforcojë skuadrën për edicionin e ardhshëm

Barcelona të hënën do të zyrtarizojë trajnerin e ri, i cili do të jetë trajneri spanjoll i Athletic Bilbaos, Ernesto Valverde.

Spanjolli menjëherë ka kërkuar që të përforcojë skuadrën, pasi mendon kështu Barcelona mund të kthehet sërish për të dominuar futbollin spanjoll dhe evropian.

Dëshira e tij e parë është mbrojtësi i djathtë i Arsenalit, Hector Bellerin, pasi beson se Sergi Roberto nuk është i mirë i mjaftueshëm për atë pozitë.

Dëshira e tij e dytë është ylli i Liverpoolit, Philipe Coutinho, i cili do të mund të zëvendësonte Andres Iniestan, shkruan Marca. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...