Published On: 21 Prill, 2017

Trajneri i PSG mohon kalimin te gjiganti italian

Trajneri spanjoll i PSG, Unai Emery, nuk po kalon sezon të mirë në vitin e tij të parë në ‘Parc des Princes’, dhe mund të ketë një largim të tij.

Luciano Spalletti mbetet pa kontratë dhe klubi nga kryeqyteti po kërkon trajner.

“Nuk jam në treg”, ka thënë fillimisht Emery.

8 orë më parëEmery bëhet me klub të ri, është super skuadër nga Serie A (FOTO)

“Jam nën kontratë me PSG edhe për sezonin ardhshëm. Presidenti Nasser Al-Khelaifi më ka dhënë besimin tij në kohë të vështira, por është në të mira”.

“Jam i fokusuar 100 për qind në PSG-në”që ta fitojmë kampionatin dhe jemi në gjysmë finale të Kupës së Francës”, ka thënë Emery.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...