Published On: 19 Qershor, 2016

Trajneri i Panamasë: ‘Messi është përbindësh’

  • Messi shënoi tre gola brenda gjysmë ore mbrëmë në fitoren e Argjentinës 5-0 kundër Panamasë në Copa America, për të siguruar një vend në çerekfinale.

Pas lojës në konferencë për media, trajneri i Panamasë, Hernan Dario Gomez, e ka quajtur Messin “përbindësh”, pasi Messi u fut nga banka rezerzë për të shënuar hetrik.

“Para se Messi të futej në lojë, nuk ka pasur ndonjë dallim në ndeshje,” tha Gomez, duke shtuar “Messi është përbindësh. Nëse bën ndonjë gabim dhe Messi është afër, atëherë ai të bën të paguash për atë gabim.”

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...