Published On: 7 Tetor, 2016

Tragjike, rrufeja godet për vdekje një grua, plagoset e bija

Moti i keq i ditës së sotme i ka marrë jetën një gruaje në Fier, ndërsa ka lënë të plagosur vajzën e saj.

Raportohet se gruaja dhe vajza ishin në oborrin e shtëpisë së tyre në fshatin Çlirim të Fierit.

Për shkak se e bija e së ndjerës ndodhej pranë nënës, shkarkesa elektrike e ka goditur edhe atë. Kanë qenë banorë të zonës ata që i kanë ardhur në ndihmë të plagosurës, ndërsa për gruan nuk kishte më mundësi shpëtimi, thanë ata.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...