Kronike Lajmi Levizes

Tragjike në Lushnje, 23-vjeçari varet në oborrin e shtëpisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjte në qytetin e Lushnjes.

Mësohet se rreth orës 02:05, është gjetur nga familjarët i vetëvarur në një pemë në kopshtin e banesës, 23-vjeçari me iniciale A.A, banues në fshatin Zgjanë, Lushnjë.

Policia bën me dije se grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes. /Gazeta Express/

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *