Published On: 8 Prill, 2016

“Tragji-Komike: “Pas Vuçiç edhe Taulant Balla dëshiron ta viziton Kosovën”

Lideri KuqeZi ka ironizuar ashpër dhe me cinizëm vizitën e delegacionit qeveritar në Prishtinë:

“Tragji-Komike: “Pas Vuçiç edhe Taulant Balla viziton Kosovën”
Kërkon të takoj Rugovën por e informojnë se ka vite që ka ndërruar jetë!
Kërkon të vizitoj Kumanovën por i thonë që ndodhet në Maqedoni!
Takon Thaçin por i ngatërron emrin dhe e thërret Menduh”

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...