Published On: 27 Maj, 2016

Tragjedia në Krujë, Basha mesazh ngushëllimi për viktimat e të plagosurit

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka shprehur ngushëllimet e tij për personat që humbën jetën mesditën e sotme në autobusin që u dogj në Krujë.

Me një mesazh në faqen e tij në Facebook, Basha shkruan:

Dhimbje dhe pikëllim për aksidentin e rëndë në Krujë. Ngushëllimet e mija për familjarët e viktimave. Bashkohem në lutjet dhe shpresën që pasojat e këtij aksidenti të mos rëndohen më tej dhe që të lënduarit të kenë shërim sa më të shpejtë

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...