Published On: 23 Shtator, 2017

Tragjedi në Tetovë: Trajneri vdes papritur në fushën e futbollit

Trajneri i futbollit Lubo Pavloviq i moshës 60 vjeçare sot vdiq gjatë një stërvitjeje në Tetovë.

Ai është ish futbollist dhe trajner i KF Luboten, dhe gjatë 15 viteve të fundit ka punuar si trajner në shkollën e të rinjve-pioner të klubit të futbollit Teteks në Tetovë, përcjell TetovaSot.

Pavlovic sot mbajti stërvitjen e tij të fundit, dhe teksa ishte duke stërvitur fudbollistët e rinj ai sot pasdite vdiq papritur.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...