Published On: 20 Prill, 2016

Tragjedi në Shkup, polici vret dy gra e më pas edhe veten

Tre persona janë gjetur të vrarë në fshatin Vollkovë të Shkupit – dy gra të moshës 60 dhe 80-vjeçare, dhe një burrë, me profesion polic.

Që të tre personat janë gjetur me plagë në trup të shkaktuara nga armët e zjarrit, bën të ditur Zhurnal.mk.

Jozyrtarisht mësohet se polici ka qëlluar mbi dy gratë dhe më pas ka kryer vetëvrasje. Motivet tash për tash janë të paqarta.

Ekipet e Ministrisë së Punëve të Brendshme të Maqedonisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...