Published On: 2 Gusht, 2017

Tragjedi në Shkodër! I mituri i humbur gjendet i mbytur në kanal (Foto)

  • Një tragjedi e vërtetë për familjen e Valentin Çarkajt, 14 vjeçarit i cili ishte shpallur i humbur disa ditë më parë.

Familjarët e tij kishin denoncuar në policinë e qytetit zhdukjen e tij që më datë 31 korrik, por fatkeqësisht, ngjarjet kanë rrjedhur shumë keq.

Trupi i tij është gjetur i pajetë në një kanal me ujë në Hot të shkodrës. I riu kishte shkuar të lahej së bashku me shokët në lumin Kir, por nuk u kthye më në shtëpi.

I mituri jetonte jashtë Shqipërisë dhe nuk e njihte zonën, një detaj ky që u dha vetë nga familjarët në ditën kur ata denoncuan zhdukjen e tij në polici./Gazeta Express

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...