Published On: 5 Shtator, 2016

Tragjedi në Itali, foshnja kosovare mbytet në kovë me ujë (Foto)

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur në Itali ditën e djeshme në Porto Reçenati. Një foshnje shqiptare 15­ muajshe është mbytur në një kovë me ujë.

Foshnja ishte me prindërit të saj, Fazli dhe Vlora Lama nga Kosova me pushime në Itali.

Prindërit i kishin sajuar një kovë me ujë në një karrocë që të luante, por gjithçka është kthyer në tragjedi, përcjell Panorama nga mediat italiane.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...