Published On: 13 Shkurt, 2016

Tradhtia e Ramushit ndaj forcave të Ahmet Krasniqit, na solli kriminelët në krye të shtetit!

Sikur mos ti tradhtonte e pengonte Ramushi forcat e Ahmet Krasniqit, kurrë nuk do ti kishim kriminelët në krye të shtetit.
Penguesit kryesor të një Ushtrije profesionale gjenden në PDK, AAK , VV e Nisma. Mos u habitni sepse të 4 partitë dhe udhëheqësit e tyre nuk kanë menduar gjatë luftës si ta çlirojnë Kosovën , por si ta shfrytëzojnë luftën tonë për përfitime e pozita.
Deputetët e LDK-së duhet të zgjedhin njërën nga dy të këqijat.
Si me PDK, si me opozitën njëjtë.
Bile VV-jen për shkak të ideologjisë e barazojë me serbët.

Isuf Qetaj ushtarak i FARK-ut

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...