Published On: 1 Shtator, 2016

Tradhtia brirë nuk ka… Qeveria dhe Presidenti derdhin fonde të gjurmojnë argumente në favor të sllavëve

Rexhep Gjergji

Shtetet dhe shtetarët serioz derdhin fonde që të gjurmojnë fakte në gjithë arkivat e botës në favor të interesave të veta nacionale e shtetërore. Ndërsa, Qeveria dhe Presidenti i Kosovës derdhin fonde të gjurmojnë argumente në disfavor të Republikës së Kosovës. E pazakonshme kjo! Tradhtia brirë nuk ka…

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. fery thotë:

    Sigurisht Rexhep…ata paraprakisht kane filluar me disa bakshishe te ” vockla ” nga Serbia, tani me ato nuk jane sepse , Serbia me nuke jepe andaj , gjithe ata qe kane marre bakshishe nga Serbia per ta kryer nji pune , e punet per Serbine nuke mbarojne kurre , duhet te vazhdojne me fonde te veta nese dojne qe palarat te mose u dalun ne shesh sepse , Serbia nuke jepe asgje badihava

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...