Published On: 17 Shkurt, 2016

Tradhëton Vetëvendosjen Ilir Deda!

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda, i është bashkuar protestës së sotme të tri partive opozitare – Lëvizjes Vetëvendosje, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nismës për Kosovën.

Deda shihet në protestë i mbështjellur me flamurin e shtetit të Kosovës, njofton Klan Kosova.

Ndryshe nga kolegët e tij të Vetëvendosjes të cilët në protestë janë parë me flamujt kombëtarë dhe duke mbajtur sloganin “shtete me sovranitet”.

Në ndërkohë organizatorët e protestës kanë shpërndarë vazhdimisht flamuj, por të gjithë kanë qenë flamuj kombëtarë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...