Published On: 17 Shkurt, 2016

Tradhëtojnë protestuesit e AAK-së dhe Nismës me flamuj të Kosovës (Foto)

Për dallim nga aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje dhe krerët e këtij subjekti, liderët e AAK-së dhe Nismës, Ramush Haradinaj, përkatësisht Fatmir Limaj dhe simpatizantët e tyre po mbajnë flamuj të Kosovës.

Në një postim në facebook, nga  Fatmir Limaj, shihen fotografi nga nisja prej selisë së tyre për në protestë, ku shihen teksa mbajnë flamuj të Kosovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...