Published On: 24 Shkurt, 2016

Tottenham në bisedime për Milan Badelj

  • Skuadra e Tottenhamit besohet se ka nisur bisedimet me Fiorentinan për mesfushorin Milan Badelj.

26 vjeçari po vlersohet si mesfushori më i mirë i skuadrës nga Serie A këtë edicion. Spurs tani kanë nisur bisedimet dhe pritet të arrijnë marrëveshje për transferimin e Badelj gjatë verës

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...