Published On: 23 Prill, 2016

Torta që është përgatitur për Majlindën, duket vërtet madhështore! [FOTO]

Krenaria e kombit shqiptar, Majlinda Kelmendi, bashkë me krenarinë tjetër Nora Gjakovën dhe prijësin e tyre të pashembullt Driton Kukën, edhe pak do të mbërrijnë në Kosovë, raporton GazetaBlic.

Për dallim prej herës së kaluar, kur Majlinda fitoi medaljen e artë, tash kur ajo arriti të dalë prapë e para në Rusi, do të pritet në një mënyrë madhështore nga përfaqësues të shtetit.

 Në shenjë mirëpritjeje, është pregatitur edhe një tortë e përmasave mjaft të mëdha, në të cilën ashtu si do duhej të shkruante shkruan: “krenaria e Kosovës. Torta me formën e hartës së Ksoovës është bërë enkas për Majlindën, enkas për ekipin i cili po vazhdon ta paraqesë faqebardhë shtetin e Kosovës nëpër botë.

GazetaBlic më poshtë, jua sjellë ekskluzivisht tortën e cila do t’iu servohet këtyre figurave që bënë dhe po vazhdojnë të bëjnë për shtetin e Ksoovës. /GazetaBlic/

yyyyy

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...