Published On: 3 Prill, 2016

Torino e bën befasinë, mposht Interin në ‘San Siro’ (Video)

Torino e ka bërë befasinë, duke e mundur Interin në San Siro. Icardi shënoi për Interin nga penalltia, para se Torino të përmbyste gjithçka me anë të Molinaros dhe Belottit nga penalltia.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...