Published On: 27 Tetor, 2016

Topalli thotë se Veseli i kërcënoi: “Po vetëvriteni”

Faton Topalli, deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, ka thënë se ai dhe kolegët e tij të Lëvizjes janë kërcënuar nga kryeparlamentari, Kadri Veseli.

Topalli tha në Ora e Fundit në Klan Kosova se Veseli u ka thënë me paralajmërim se po “vetëvriteni”.

“Veseli na ka kërcënuar, dikur na thoshte se ‘ju po vetpërjashtoheni’, ndërsa sonte tha ‘ju po vetëvriteni’”.

Haxhiu: Deputetët e PDK-së, të ndihmuar nga Kadri Veseli, janë munduar të na provokojnë, në mënyrë që të vie deri tek konflikti fizik!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...