Published On: 28 Gusht, 2016

Topalli nostalgjike, ja si dukej kur ishte e vogël (Foto)

Padyshim ajo është sot një politikane e zonja me një karrierë politike shumë të suksesshme.

Bëhet fjalë për ish-kryetaren e Parlamentit shqiptar, Jozefina Topalli, e cila shpesh herë ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, foto e kujtime nga fëmijëria.

Ndonëse me një fëmijëri të vështirë në internim, ajo duket e lumtur në foto dhe këto gjëra nuk ia ndalin hovin ish-kryetares së Parlamentit të publikojë vazhdimisht foto fëmijërie.

Sot ajo është nënë e dy fëmijëve, Megit dhe Genarit.Jozefina-Topalli-kur-ishte-e-vogel

Jozefina-Topalli-kur-ishte-e-vogel1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...