Published On: 9 Qershor, 2016

Topalli: Kryeministri dhe Qeveria bojkotojnë Kuvendin

Faton Topalli deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje të cilët sot janë kthyer në Kuvend pas 3 muajve që kanë bojkotuar atë ka kritikuar Kryeministrin dhe Qeverinë se po veprojnë njëjtë.

“Qeveria e Kosovës e bojkoton Kuvendin. Kërkon kthimin e opozitës dhe kur vjen Lëvizja Vetëvendosje në Kuvend, Kryeministri dhe Qeveria bojkotojnë Kuvendin”, ka shkruar Topalli në profilin e tij në Facebook derisa po vazhdon seanca e Kuvendit të Kosovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...