Published On: 29 Janar, 2016

Topalli-Ballës: Ti fshatar që u rrite në kasolle, nga e gjete pasurinë?

 

 

Ish kryeparlamanetarja Jozefina Topalli është përfshirë sërish në debate të ashpra me deputetin e PS Taluant Balla gjatë seancës së sotme plenare.

Deputetja e PD-së u kthye sërsh në sallën e Parlamentit duke iu përgjigjur akuzave të Taulant Ballës, i sili tha se ish-kryetarja e Kuvendit i ka marrë të gjitha pronat e saj  mbrapsht dhe ka kërcenuar një gazetar që pati bërë një kronikë për nxjerrjen në qiell të hapur të disa banorëve në Shkodër, ë jetonin në pronat e Topallit.

Pasi Balla lexoi sms-të nga fshatrat më të humbura të Librazhdit. Ti ke lindur në një kasolle dhe je nga më të pasurit sot. Pse ti je i pasur dhe të tjerët ë kanë lindur në kasolle nuk janë pasuruar si ti? tha Topalli.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...