Published On: 6 Mars, 2016

Top 11 pamjet më të çmendura të Kendall Jenner (Foto)

Pjesë të gjoksit, vetulla të zbardhura dhe flokë të bardha. Këto janë disa nga pamjet e shumta të Kendall Jenner në pasarelat e modës. Duke marrë parasysh karrierën e saj, paraqitjet e tilla janë të shumta.

Shikoni disa nga momentet më të çmendurake:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...