Published On: 6 Janar, 2016

Top 10 lojtarët që nuk kanë fituar kurrë Topin e Artë (Video)

Është sezoni i Topit të Artë, dhe ‘Copa 90’ ka publikuar një video të top 10 lojtarëve të cilët kurrë nuk e kanë fituar këtë çmim prestigjoz.

Pjesë e kësaj liste janë emra të futbollistëve të mëdhenj si Ferenc Puskas, dhe legjendave moderne si Andres Iniesta.

Më poshtë mund ta shihni listën e plotë. /Gazeta Blic/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...